Targi Pracy URK 2023

Witaj na stronie Targów Pracy URK - inicjatywy Biura Karier i Kształcenia Praktycznego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, która stanowi istotne wydarzenie skupiające młodych adeptów nauki i pracodawców z wielu branż i sektorów. Targi Pracy URK to unikatowe forum, które łączy świat akademicki z potrzebami rynku pracy, tworząc inspirujące otoczenie do wymiany wiedzy, doświadczeń i perspektyw zawodowych.

Celem Targów Pracy URK jest zachęcanie studentów oraz absolwentów do aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu swojej przyszłości zawodowej, prezentując im różnorodne możliwości rozwoju oraz zatrudnienia. W trakcie naszego wydarzenia odwiedzający mają okazję nawiązać kontakt z przedstawicielami renomowanych firm, instytucji i organizacji związanych z obszarem, w którym nasi absolwenci znajdą zatrudnienie. Ponadto, Targi Pracy URK stanowią doskonałą okazję do zdobycia cennych informacji o rynku pracy, trendach oraz wymaganiach pracodawców.

Co wyróżnia Targi Pracy URK? To nie tylko możliwość skorzystania z szerokiej gamy ofert związanych z rynkiem pracy, ale przede wszystkim unikatowa szansa na bezpośrednią interakcję i wymianę informacji z przedstawicielami firm. Wierzymy, że taka interakcja jest kluczowa dla skutecznego rozwoju kariery zawodowej, dlatego stworzyliśmy przestrzeń sprzyjającą otwartej rozmowie i dzieleniu się uwagami między młodymi poszukiwaczami pracy a pracodawcami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Pracy URK, aby razem odkrywać nowe perspektywy zawodowe oraz dzielić się doświadczeniami. 

Spotkajmy się już 16 listopada 2023 r. w murach Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie!
► al. 29 Listopada 46, 31-425 Kraków (budynek Wydziału Leśnego URK- Centrum Kongresowe URK)

 

Patronat honorowy 

 

Sponsorami tegorocznej edycji są firmy: ORLEN Południe S.A. i Selvita S.A.

 

       

 

 

Patronat medialny

               

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
al. Mickiewicza 21
31-120
Kraków
rector[a]urk.edu.pl
12 633 13 36
12 633 62 45
NIP: 675 000 21 18
REGON: 000001815
ESP: /URKRAKOW/skrytka
helpdeskURK tel.: 4444
helpdeskURK e-mail: helpdeskURK[a]urk.edu.pl
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki URK